vacature

Vacature fulltime leerkracht groep 7 Middelharnis

Op de Bosseschool is ruimte voor een leerkracht per 1 augustus of een andere datum in overleg.

Informatie over onze school: De Bosseschool is een Protestants-Christelijke school, waarin we elkaar dragen, bemoedigen en corrigeren op weg naar een toekomst van liefde, vrede en gerechtigheid. Wij verwachten van onze medewerkers, ouders en kinderen een respectvolle houding als het gaat om de identiteit van de school. De school telt 450 leerlingen en is daarmee een van de grootste basisscholen van Goeree-Overflakkee. Voor elke groep zijn er een of meerdere paralelgroepen waardoor je altijd makkelijk kunt afstemmen met een collega die hetzelfde leerjaar heeft.

Informatie over de vacature: de vacature is voor 4 à 5 dagen per week in groep 7. Bij voldoende functioneren wordt in de toekomst een vast contract aangeboden. Wil je liever minder dagen werken, eerder of later beginnen? Dan denken we graag met je mee en vragen we je contact met ons op te nemen zodat we kunnen afstemmen hoe we de werkzaamheden passend kunnen maken.

Bezoek onze website www.bosseschool.nl voor een eerste indruk. Uiteraard ben je ook welkom voor een kennismakingsbezoek.

We staan je graag te woord om te vertellen over onze school en deze vacature. Directeur Leny Heemskerk is bereikbaar op 06 27 13 73 89. Reacties per mail kunnen gestuurd worden naar l.heemskerk@bosseschool.nl. Indien mogelijk ontvangen we reacties graag voor 25 mei 2022.

 

Bijlage(n):