vacature

Leerkracht of LiO-er groep 7-8 CBS Het Kompas te Stellendam

Fijn dat je onze vacature leest!

Kindwijs zoekt voor haar Christelijke Basisschool Het Kompas in Stellendam een juf of meester voor groep 7-8. We hebben de school gevraagd zich voor te stellen en iets te vertellen over de vacature. Hieronder lees je wat de school je graag wil laten weten:

Wij, het team en de leerlingen van basisschool Het Kompas in Stellendam, zijn op zoek naar een enthousiaste juf/meester. We zoeken iemand die voor onbepaalde tijd bij ons wil komen werken in groep 7/8 i.v.m. langdurige ziekte van de leerkracht. 

Het betreft  een groep van 21 leerlingen en wij zoeken een juf/meester voor 4 of 5 dagen.

CBS Het Kompas is een kleine dorpsschool met rond de 80 leerlingen, waar gewerkt wordt in combinatiegroepen. Wij hebben een fijn team van ervaren en gemotiveerde leerkrachten en onderwijsassistenten. ‘Samenwerking’ is in ons team een vanzelfsprekendheid. Dit zorgt ervoor dat een invaller heel goed wegwijs gemaakt wordt door een ander teamlid en dat we taken in de school en in de groep ook heel soepel met elkaar kunnen oppakken.

Wij zoeken een invaller die meelevend lid is van één van de reformatorische kerkgenootschappen, en dus ook instemt met de grondslag van onze school, nl. de Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid. Ook vinden we het belangrijk dat een invaller bereid is om zich aan te passen aan de schoolcultuur en de manier van werken binnen de school, waarbij eigen inbreng uiteraard ook zeer welkom is.

Voor meer inhoudelijke informatie kunt u/kun jij contact opnemen met de directeur van de school mw. G.A. (Gea) Geneugelijk, tel.nr. 0187-492458. Ook kunt u contact opnemen via de e-mail: g.geneugelijk@hetkompas-stellendam.nl. Kijk ook op onze website www.hetkompas-stellendam.nl voor een eerste indruk van onze fijne school.

 

Bijlage(n):